Dom Opieki Zacisze k. Warszawy

ul. Pohulanka 71, 05-082 Stare Babice

Opieka

Prywatny dom opieki niedaleko Warszawy

Prywatny Dom Opieki „Zacisze” jest ceniony ze względu na atrakcyjną lokalizację; z jednej strony otacza go niedaleko leżąca Warszawa, z drugiej okolice terenów leśnych. Teren o powierzchni 5000m2 jest ogrodzony i częściowo zalesiony. Duży ogród usytuowany bezpośrednio przy budynku zaprasza pensjonariuszy do spacerowania i obcowania z przyrodą. Altana kryta strzechą zapewnia miły cień w upalne dni. Prywatny sad i ogródek (prowadzone metodami ekologicznymi) dostarczają pysznych, zdrowych warzyw i owoców, które są oczywiście wykorzystywane w naszej kuchni.

Budynek (3-kondygnacyjny) pozbawiony jest barier architektonicznych, wyposażony w nowoczesną, przestronną windę. 1-, 2-, i 3-osobowe przytulnie urządzone pokoje oraz 2 duże sale pobytu dziennego zapewniają komfortowe warunki mieszkaniowe dla ponad 40 osób. W każdym pokoju jest łazienka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Elektrycznie sterowane łóżka zapewniają wygodny wypoczynek każdego seniora.

pokój mieszkalny

Kompleksowa opieka

Zależy nam, by „Zacisze” – podążając za standardami wytyczanymi przez prywatne domy opieki znajdujące się w Warszawie i okolicach – zapewniał najwyższą jakość usług, natomiast zespół pracowników cieszył się zaufaniem seniorów i ich rodzin. Nasz personel stanowią wykwalifikowane, troskliwe pielęgniarki; opiekunki osób starszych z przygotowaniem teoretycznym i praktycznym oraz utalentowane kucharki, które przygotowują smaczne, pełnowartościowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb posiłki. Każda z zatrudnionych w domu opieki osób posiada odpowiednie doświadczenie i wysoką kulturę osobistą.

Ponadto każdy pensjonariusz może być objęty opieką lekarza rodzinnego. Wizyty lekarskie odbywają się planowo 1x w tygodniu oraz dodatkowo, w razie potrzeby.