Dom Opieki Zacisze k. Warszawy

ul. Pohulanka 71, 05-082 Stare Babice

Opieka

Prywatny dom opieki niedaleko Warszawy

Prywatny Dom Opieki „Zacisze” jest ceniony ze względu na atrakcyjną lokalizację; z jednej strony otacza go niedaleko leżąca Warszawa, z drugiej okolice terenów leśnych. Teren o powierzchni 5000m2 jest ogrodzony i częściowo zalesiony. Duży ogród usytuowany bezpośrednio przy budynku zaprasza pensjonariuszy do spacerowania i obcowania z przyrodą. Altana kryta strzechą zapewnia miły cień w upalne dni. Prywatny sad i ogródek (prowadzone metodami ekologicznymi) dostarczają pysznych, zdrowych warzyw i owoców, które są oczywiście wykorzystywane w naszej kuchni.

Budynek (3-kondygnacyjny) pozbawiony jest barier architektonicznych, wyposażony w nowoczesną, przestronną windę. 1-, 2-, i 3-osobowe przytulnie urządzone pokoje oraz 2 duże sale pobytu dziennego zapewniają komfortowe warunki mieszkaniowe dla ponad 40 osób. W każdym pokoju jest łazienka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Elektrycznie sterowane łóżka zapewniają wygodny wypoczynek każdego seniora.

pokój mieszkalny

Kompleksowa opieka:

  • całodobową opiekę pielęgniarska wraz z monitorowaniem stanu zdrowia przez wysoko wykwalifikowany, doświadczony personel (także opieka lekarza rodzinnego),
  • niezbędna pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: kąpiel, pomoc w ubieraniu, karmienie,
  • sprzątanie oraz regularna zmiana pościeli,
  • pranie ubrań i bielizny,
  • całodzienne wyżywienie składające się z 4 zbilansowanych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb posiłków.